Efektowne połączenie stylu loftowego z elementami glamour. Poznaj ofertę Richmond Interiors


Przed osobą, która zamierza urządzić wnętrze nieruchomości stoi nie lada wyzwanie. Obecnie istnieje tak wiele stylów dekoratorskich, że nie sposób wybrać jeden z nich. Na szczęście część producentów mebli i dodatków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Do tego grona należy marka Richmond Interiors, która oferuje produkty łączące w sobie styl loftowy oraz galmour.

Czym charakteryzuje się styl loftowy oraz glamour?

Na samym wstępie warto wspomnieć o cechach szczególnych obu rodzajów aranżacji. Można powiedzieć, że są one niejako swoim przeciwieństwem. Styl loftowy cechuje się surowością, minimalizmem oraz stonowaną kolorystyką. Jest on pozbawiony zbędnych dodatków, a jeżeli występują w nim jakiekolwiek dekoracje, to najczęściej wykonane są ze szkła, metalu lub drewna. W tym stylu pożądane jest także eksponowanie elementów konstrukcyjnych, np. rur czy instalacji.

Można powiedzieć, że styl glamour jest unowocześnioną odmianą stylu barokowego znanego z XVI wieku. Króluje w nim przepych, mnogość i różnorodność dodatków, a także żywe barwy. Współcześnie dąży się jednak do zachowania balansu między luksusem a elegancją, dlatego minimalistycznym meblom najczęściej towarzyszą bogato zdobione elementy. Mowa tu np. o kryształowych żyrandolach, atłasowych tkaninach czy szklanych ozdobach.

Styl loftowy i glamour w ofercie Richmond Interiors

Zarówno meble, jak i dekoracje Richmond Interiors łączą w sobie oba wspomniane style. To wyjątkowe produkty, które zaskakują swoją nietuzinkowością oraz wysoką jakością wykonania. Dominuje w nich styl loftowy, wzbogacony o elementy glamour. Meble i dodatki tej marki są więc minimalistyczne, ale jednocześnie zaskakująco efektowne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Richmond Interiors na naszej stronie internetowej.

W ofercie Richmond Interiors znajdziesz m.in.:

  • meble – sofy, krzesła, fotele, hokery, stoły, stoliki kawowe, witryny, komody, konsole;
  • dodatki – zegary ścienne, lampy, świeczniki, tace, wazony.

Wróć

Stopka
Autorskie projekty mebli na indywidualne zamówienie.
Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.