Coastal Living - nadmorskie inspiracje w kolekcjach Marina Maison


Relaksujący szum fal obijających się o brzeg, ciepły, miękki piasek pod stopami, gorące słońce, które przyjemnie muska skórę… To krótki opis błogiego wypoczynku na plaży, który jest niemal symbolem każdych wakacji. A co gdyby tak zatrzymać ten moment na nieco dłużej i to we własnym domu? Brzmi niemożliwie? Ależ skąd! Zobacz, jak stworzyć aranżację wnętrza w stylu Coastal Living, dzięki której każdego dnia będziesz czuł się tak, jakbyś był na beztroskich wakacjach.

Jak stworzyć wnętrze w stylu nadmorskim?

Nie ulega wątpliwości, że styl nadmorski cieszy się obecnie ogromną popularnością. Jest nie tylko wysoce urzekający, ale zarazem bardzo uniwersalny i ponadczasowy. Na szczególną uwagę zasługuje jeden z jego odłamów, a mianowicie styl Hamptons. Wyróżnia go przede wszystkim bezpośrednie nawiązanie do nadmorskiego klimatu połączone z nutą elegancji. Można powiedzieć, że wnętrza zaaranżowane w ten sposób do złudzenia przypominają luksusowe kurorty.

Kluczem do sukcesu okaże się zakup mebli w stylu Hamptons, które będą stanowić bazę całego wystroju. Podpowiadamy, że najlepiej jest wybierać naturalne drewno,  a także jasne, stonowane barwy. Mowa tu przede wszystkim o beżu, bieli i szarości. Na naszej stronie znajdziesz meble, które idealnie wpisują się w ten styl. Szczególną uwagę zwracamy na drewnianą komodę, biurko oraz konsole, które zostały stworzone w nurcie nadmorskiego luksusu.

Czym byłoby wnętrze bez urzekających dodatków? W stylu Hamptons nie może zabraknąć wygodnych poduszek, które odzwierciedlają nadmorski spokój i harmonię. Najlepiej, aby były one w kolorze niebieskim, nawiązującym do morza. Warto pokusić się również o zakup lamp. W tego rodzaju aranżacjach dekoracje powinny kontrastować ze stonowanym umeblowaniem. Turkus, granat i inne odcienie błękitu są niemal obowiązkowe.

Wszystkie powyższe propozycje znajdziesz na naszej stronie. Meble i dodatki inspirowane nadmorskim klimatem to nasza specjalność, dlatego jesteśmy przekonani, że pokochasz ich design tak samo, jak my.

Wróć

Stopka
Autorskie projekty mebli na indywidualne zamówienie.
Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz.